تبلیغات
مدل لباس,ارایش و جدیدترین فشنها - انواع رنگساژ مخصوص موهای بلوند
جمعه 6 فروردین 1389

انواع رنگساژ مخصوص موهای بلوند

   نوشته شده توسط: مدل ایرونی    

اگر قصد دارید موهیتان را بلیچ کرده و به رنگ بسیار روشن و بلوند درآورید اما درانتخاب نوع رنگ مورد علاقه تان دچار شک و تردید شده ید و یا حتی موها را بلوند کرده ید اما پس ازمدت زمانی کوتاه، به هر دلیلی مثل رفتن به استخر یا شستشوی مداوم موها رنگ اولیه و شادابی خود را ازدست داده اند می توانید با دیدن انواع رنگهای بلوند با بیسهای متفاوت نوع رنگ مورد علاقه تان را انتخاب کرده و آنها را رنگساژ کنید.
 

http://www.modelironi.com


1- بلوند طلیی رنگ: این رنگ مو را می توانید بر روی موهای بلیچ و کاملا سفید شده با دکلره با روشن ترین رنگ موی در پیه ی G که طلیی است رنگساژ کنید.


http://www.modelironi.com

2- بلوند دودی رنگ: این رنگ مو را می توانید با بر روی موهای کاملا سفید شده بوسیله ی دکلره با روشن ترین رنگ مو در پیه ی C که جزو رنگهای دودی است رنگساژ کنید.


http://www.modelironi.com

3- بلوند کهای رنگ: رنگ موی کهای را بهتر است بر روی موهای کاملا سفید شده با دکلره تا آخرین پیه با انتخاب روشن ترین رنگ از گروه رنگهای N رنگساژ کرد.


http://www.modelironi.com

4- بلوند صدفی: این رنگ موی خاص وزیبا را با رساندن مو به پیه ی 10 بوسیله ی دکلره و رنگساژ آن توسط روشن ترین رنگ از گروه A می توان در آورد.


http://www.modelironi.com

5- بلوند زیتونی: این رنگ مو از گروه رنگهای بلوند در بین خانمهای ایرانی طرفدارزیادی داشته وبری خانمهیی که دوست ندارند هیچ درصد قرمزی درموهیشان دیده شود بسیارمناسب است و مثل همه ی رنگهای بلوند پس از آن که موها کاملا با دکلره سفید شد، ازروشنترین رنگ گروه M بر روی موها و با مدت زمانی بین 15 تا 20 دقیقه استفاده شود

برچسب ها: انواع رنگساژ مخصوص موهای بلوند ، موی بلوند ،

Bookmark and Share ارسال به ارسال به 100 درجه کلوب دات کام