تبلیغات
مدل لباس,ارایش و جدیدترین فشنها - همه چیز درباره فشن تی وی
شنبه 19 دی 1388

همه چیز درباره فشن تی وی

   نوشته شده توسط: مدل ایرونی    نوع مطلب :کلکسیون های معروف لباس ،


فشن تی وی (Fashion TV) یک کانال تلویزیونی جهانی است که به فشن و مدلینگ اختصاص دارد. این شبکه تلویزیونی در سال 1997 توسط میشل آدام لیسوسکی( Michel Adam Lisowski) در فرانسه تاسیس شد. در حال حاضر این شبکه یکی از مهمترین و گسترده ترین کانال های ماهواره ای دنیا است که 31 ماهواره و 2000 سیستم کابلی دارد و تخمین زده می شود 300 میلیون خانواده در 202 کشور از پنج قاره جهان، بیننده شبکه های فشن تی وی هستند. این این کانال فرانسه انگلیسی است.


vالماس فشن

برنامه های این شبکه 24 ساعته درباره سبک، فشن و کلیپ های فشن و زیبایی است، که در طول سال 500 ساعت برنامه جدید دارد و در هرفصل شامل 300 نمایش راهرویی و تقریبا 600 کلیپ جدید است.
بیشتر برنامه های این کانال شامل کلیپهای کوتاه (تقریبا 5 دقیقه ای) از نمایش های فشن، پشت صحنه ها، نگاهی به صنعت مدلینگ، رویدادهای ویژه، جشن ها و مراسم اهدای جوایز است.
علامت مشخصه این کانال الماس است.

vشبکه فشن تی وی عرب
شبکه فشن تی وی عرب در فوریه 2006 در بیروت افتتاح شد. این شبکه تمامی هفته های فشن نیویورک، لندن، پاریس، میلان، برزیل و توکیو را پوشش می دهد. علاوه براین تمامی میهمانی ها و رویدادهای فشن منطقه و خاورمیانه را نیز به نمایش می گذارد.
 

vکشتی تفریحی
در سال 2007 این کانال یک کشتی مسافربری مجلل خریداری کرده است و آن راF Diamond (الماس فشن) نامیده است. این کشتی تا کنون میزبان رویدادهای فشن بیشماری بوده است. این کشتی هم در سایت و هم کانال تلویزیونی فشن تی وی، بسیار زیاد تبلیغ می شود.
 

vکانال فشن تی وی مردان
شبکه فشن تی وی، یک کانال مردانه فشن نیز به نام F MEN دارد. این کانال نیز در حال حاضر 24 ساعته برنامه دارد و به مدل های مرد، طراحان فشن و مجموعه های راهرویی مردانه اختصاص دارد. بخش های مختلف این کانال شامل هفته های فشن جهانی، لباس های شنا و لباس های زیر مردانه، پشت صحنه ها و چهره های نخستین مدل های مرد است.
کانال فشن تی وی مردان نیز در شبکه ماهواره ای اروپا، آفریقای شمالی، استرالیا، آمریکا و آسیا موجود است.
شبکه جهانی فشن تی وی، وب سایت اختصاصی خود را در سال 2005 راه اندازی کردند. آدرس اینترنتی این سایت www.ftv.com است.


برچسب ها: همه چیز درباره فشن تی وی ، (Fashion TV) ،

Bookmark and Share ارسال به ارسال به 100 درجه کلوب دات کام